Nadmorska miejscowość inna niż wszystkie – Rewa

Urocza, niewielka, nadmorska miejscowość, która znajduje się na ziemiach kaszubskich, w województwie pomorskim – to Rewa. Popularna wśród turystów, choć nadal w sezonie letnim nie odczuwa ich oblężenia. Taka sytuacja zapewnia nam możliwość wypoczynku w komfortowych warunkach, do których dodatkowo przyczynia się bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa, którą można znaleźć pod adresem meteor-turystyka.pl. Piękny krajobraz i wyjątkowe atrakcje sprawiają, że każdy spędzi tu cudownie swój urlop, a zaczarowany panującą atmosferą, powróci jeszcze raz.

Okazyjne noclegi w Rewie, pozwalają na spędzenie tu wakacji, nie rujnując przy tym budżetu, a dla szukających odrobiny luksusu i ten element się znajdzie. Poszukując kwatery pamiętajmy, aby robić to z dużym wyprzedzeniem. Walory turystyczne, są doceniane przez coraz większe grono podróżników co sprawia, że trudniej znaleźć prawdziwą okazję. Nie zabraknie nam natomiast możliwości spędzenia czasu. Do wyboru mamy wiele propozycji, spośród których wymienić należy kilka wyjątkowych. Przede wszystkim naturalne molo, wychodzące niemal kilometr w morze powoduje, że spacer po Bałtyku staje się dla nas możliwy. Nie zabraknie nam również okazji do kąpieli czy uprawiania sportów wodnych, gdyż na zadbanej plaży znajdziemy nie jedną wypożyczalnię sprzętu.
Osoby, które zatęsknią za większym nadmorskim kurortem mogą udać się do najpiękniejszej miejscowości w tej okolicy- Sopotu. Czekają tu na Was nie lada atrakcje. W miejscowości znajduje się sławne molo, możemy tu także uczestniczyć w wielu wydarzeniach muzycznych i kulturalnych.

Rewa to też miejscowość, w której dużą rolę odgrywa natura. Bez problemu możemy się z nią zapoznać, wybierając się na szlak turystyczny, prowadzący przez Mechelińskie Łąki, z którymi kurort sąsiaduje od południa. Wśród ciekawostek, wymienić również trzeba wyjątkowo znane i lubiane smażalnie ryb, które usytuowane są wzdłuż ulicy Morskiej, a więc głównego deptaka, przecinającego całą miejscowość i prowadzącego niemal na koniec cypla. Tu obiad staje się prawdziwą przyjemnością, za którą nie przyjdzie nam słono zapłacić. Przy okazji możemy obserwować trenujących surferów czy odwiedzić znajdujący się w tym miejscu krzyż poświęcony ofiarom morza. Rewa to więc nie tylko opalanie się na plaży czy kąpiele w morskiej bryzie, ale i wartościowa przygoda, która przybliży nas do historii regionu i tutejszej przyrody. Takie połączenie jest prawdziwą gratką dla wszystkich amatorów wakacyjnych przygód.
Rewa zasługuje na miano małego raju, gdyż znajdziemy tu wszystkie elementy, które powodują, że nasze wakacje będą udane, a przy tym zapewnia prywatność, której nie zaznamy gdzie indziej. Warto wykorzystać ten czas na zwiedzenie kurortu.

3 myśli nt. „Nadmorska miejscowość inna niż wszystkie – Rewa”

  1. Gryfi ale za to jak cudownie się człowiek relaksuje pośród takiej natury, wyciszyć się można i odpocząć doskonale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>